• Gminne Zawody Tenisa Stołowego

• We wtorek 23 stycznia nasza szkoła zdobyła kolejne laury, dzięki świetnemu osiągnięciu jednego z naszych utalentowanych uczniów – Igora Ruska. Młody tenisista stołowy wygrał Gminny Turniej Tenisa Stołowego, pokonując rywali z innych szkół naszej gminy.

W dniu turnieju Igor zaprezentował wysoką klasę sportową i po zaciętych pojedynkach stanął na najwyższym stopniu podium, nie oddając przeciwnikom ani jednego seta.

Dyrekcja, nauczyciele oraz wszyscy uczniowie są dumni z triumfu Igora. To nie tylko jego osobiste zwycięstwo, ale także sukces całej naszej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że to osiągnięcie zainspiruje innych uczniów do rozwijania swoich pasji i dążenia do celów z determinacją
            i zaangażowaniem.

Obok Igora na parkiecie pojawiło się   jeszcze kilkoro   naszych   uczniów
            i uczennic.
            Godny odnotowania jest jeszcze fakt, że nasza   szkoła    drużynowo zajęła    3 miejsce w kategorii klas 4-6.

Igorowi i pozostałym zawodnikom gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na drodze sportowej.

Gratulacje ! Jesteśmy z Was dumni!