• Dzień szalonej fryzury
     • Dzień szalonej fryzury

     • "Radosne szaleństwo na głowach! Dziś, 10.05.2025, nasza szkoła ożyła kolorami i pomysłowością podczas Dnia Szalonej Fryzury. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zaskoczyli nas swoimi fantazyjnymi uczesaniem. To był dzień pełen uśmiechów i kreatywności!"

    • Zlot Nietoperzy
     • Zlot Nietoperzy

     • Wzięliśmy udział w XX Zlocie Nietoperzy. Do udziału w nim zaprosił nas nasz sąsiad –  Ojcowski Park Narodowy. Rajd wymaga nie tylko wytrwałości i sprawności fizycznej, ale również wiedzy o Parku, jego historii, ważnych obiektów i oczywiście znajomości unikatowych fauny i flory. Uczniowie naszej Szkoły podołali wszystkim tym wyzwaniom. Przeszli ponad 15 kilometrów, na czterech przystankach grupa piątoklasistów musiała wykazać się wiedzą teoretyczną i umiejętnością rozpoznawania  roślinności. Zanim nastąpił finał skorzystaliśmy z gościnności OPN – przy ognisku z innymi uczestnikami rajdu piekliśmy kiełbaski. Najwspanialszym momentem było ogłoszenie wyników. Nasi przedstawiciele zdobyli I miejsce. Dla Szkoły duma, dla uczniów świadomość, że nauka się opłaca i przyjemność otrzymania nagród.  Na koniec skorzystaliśmy z gościnności ruin zabytkowego zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie, gdzie z nowej platformy widokowej podziwialiśmy krajobraz Ojcowskiego Parku Narodowego oraz zwiedziliśmy wieżę i basztę.

      Utrudzeni, ale zadowolenie zakończyliśmy ten dzień pełen wyzwań.

     • Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

     • Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Wł. Szafera w Woli Kalinowskiej na rok szkolny 2024/2025 w postepowaniu uzupełniającym.

       

       

      1. Adam Pustułka  zamieszkały w obwodzie Gminy Sułoszowa
      2. Franciszek Batko 70 pkt.

       

       

       

       

                     

      Lista kandydatów niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Wł. Szafera w Woli Kalinowskiej na rok szkolny 2024/2025 w postepowaniu uzupełniającym.

       

       

      1. Iga Boszczyk  0 pkt.
      2. Jakub Kiszka  0 pkt
      3. Szymon Seweryn 60 pkt.
      4. Łukasz Wypart 0pkt.