• Rajd Neandertala

Rajd Neandertala to terenowy rajd połączony z konkursem przyrodniczo - historycznym dla uczniów klas VII - VIII lokalnych szkół podstawowych organizowany przez Ojcowski Park Narodowy. Uczennice kl. VII zdobyły I miejsce.

• Dzień Rodziny.

Dzień Rodziny w naszej szkole rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Zaproszeni na uroczystość rodzice mogli obejrzeć występy swoich dzieci, które z zaangażowaniem zaprezentowały bliskim montaż słowno-muzyczny. Na scenie dzieci dały prawdziwy taneczny popis, który wywołał gromkie brawa publiczności. Były laurki, upominki, życzenia i słowa podziękowania dla rodziców, a przy tym, jak można się było spodziewać, wiele wzruszeń. Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Po części artystycznej wszyscy wyszli na dwór. Na kilka godzin teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw. Rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w wielu ciekawych konkurencjach. Zabawa i nieustający ruch na świeżym powietrzu zaostrzały apetyt na kiełbaski z grilla.

• Wycieczka do Niepołomic.

W dniu 6.06.2024r. odbyła się wycieczka do: Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego im. Kazimierza Kordylewskiego w Niepołomicach. Tam uczestniczyliśmy w lekcji astronomicznej na temat naszego układu słonecznego. W Zamku Królewskim w Niepołomicach uczestniczyliśmy w warsztatach heraldycznych zakończonych tworzeniem własnego herbu. W Muzeum Fonografii poznaliśmy historię przekazu dźwięku i obrazu na odległość. Każdy eksponat mogliśmy dotykać i poznać zasadę działania. Uczestniczyli uczniowie z kl. 3 - 7. Wróciliśmy bogaci w nową wiedzę z różnych dziedzin.

• Kuratorium Oświaty
      • Program dla szkół