• Dzień Kobiet

• 8 marca 2022r. społeczność szkolna świętowała Dzień Kobiet. Uśmiechu, dużo radości, samych przyjemnych chwil tego życzyli chłopcy wszystkim Paniom i Koleżankom. Chłopcy obdarowali dziewczęta drobnym upominkiem.

• dzień przebierańca
          • Dzień Przebierańca

• 1 marca klasy 0- III żegnały karnawał. Tego dnia w szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, biedronkę, rycerzy, czy policjantów. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

• Dzień Żołnierzy Wyklętych

• 1 marca, zgodnie z tradycją naszej Szkoły, obchodziliśmy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie należący do Koła Teatralnego przygotowali apel, który uświadomił uczniom istotę tego święta.

• Tłusty Czwartek

• Na zakończenie karnawału w polskiej tradycji obchodzimy Tłusty Czwartek. Rada Uczniowska w porozumieniu z Radą Rodziców przygotowała dla szkolnej społeczności słodki poczęstunek. Było smacznie.