• ,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,
            życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Z tej okazji uczniowie klas 0- 3 składają najlepsze życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków!
            Uczniowie przygotowali z tej okazji upominki, które poniosły z uśmiechem na twarzach do domów, gdzie mogli wręczyć je osobiście.

Dzieci z klasy 0-1 odświętnie ubrane, zaśpiewały piosenkę i złożyły życzenia w formie on-line. Nagranie występu, które mogliśmy uwiecznić będzie pamiątką na długie lata.

Zapraszamy babcie i dziadków do obejrzenia krótkiego występu.

• Porównujemy wagę produktów.

• „Bardzo jest dokładna, stoi sobie w sklepie a co ile waży, pokaże najlepiej „.

Zajęcia w klasie I rozpoczęliśmy zagadką. Dzieci poznały różne rodzaje wag oraz zasady ważenia. Porównywały wagę różnych artykułów spożywczych, używając przy tym prawidłowych zwrotów. Utrwaliły sobie, że jednostką masy pozwalającej na określenie wagi różnych przedmiotów  jest kilogram. Zajęcia upłynęły w milej atmosferze i na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.